31

Uczniowie postanowili uczcić zakończenie I semestru szkolnego karnawałową imprezą taneczną, tym samym mury naszej szkoły ponownie zatrzęsły się od dźwięków energetycznych rytmów. Słodkie brzmienia muzyki, rozświetlone światłami i uśmiechami, stworzyły atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika.

Rada Rodziców, zawsze gotowa wspierać szkolne inicjatywy, i tym razem zdecydowała się na słodki gest. Dla uczestników imprezy ufundowano słodką przekąskę oraz zadbano o odpowiednie nawodnienie, w to gorące, późne popołudnie.

Dobry humor towarzyszył wszystkim od pierwszego taktu do ostatniego akordu. Śmiech i radość zagościły w sercach uczniów, nauczycieli i rodziców, tworząc magiczną chwilę, która zniwelowała wszelkie szkolne trudy i troski.

Na koniec, wszyscy zgromadzeni zgodnie stwierdzili, że taka impreza musi być powtórzona. To nie tylko okazja do zabawy, ale także sposób na budowanie silnych więzi i wspomnień, które przetrwają przez lata.

Ukoronowaniem całego wydarzenia były szaleńcze wygibasy podczas tańców, które sprawiły, że energia unosiła się w powietrzu. Nowy sprzęt nagłaśniający, zakupiony dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, uczynił każdy dźwięk jeszcze bardziej porywającym. To nie tylko nowoczesne kolumny i oświetlenie, ale także dar, który umożliwia integrację i wspólne tworzenie niezapomnianych chwil.

Warto przypomnieć, że dzięki nowemu nagłośnieniu, szkoła nie tylko oszczędza na zewnętrznych usługach, ale również staje się miejscem, gdzie każdy może poczuć się częścią wspólnej zabawy. Karnawałowa dyskoteka to nie tylko wydarzenie, to manifestacja jedności i radości, która zdolna jest zjednoczyć szkolną społeczność na długo.

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.