KADRA PEDAGOGICZNA
mgr Aleksandra Sobczak - Dyrektor Szkoły
mgr Marzena Szymankiewicz - Wicedyrektor
mgr Armatys Dominika - plastyka, religia
mgr Baranowicz Aleksandra - język angielski, doradca zawodowy
mgr Cieślak-Lukas Weronika - informatyka, matematyka
mgr Domagała Joanna - język polski
mgr Golczyk Anna - n-l wspomagający
mgr Gostomczyk Beata - język polski
mgr Janaszek Agnieszka - język polski, zindywidualizowana ścieżka kształcenia-j.polski
mgr Karwik Sylwia - historia
mgr Kaźmierczak Emilia – n-l wspomagający, wychowanie fizyczne
mgr Kędziak Magdalena - psycholog
mgr Knychała Magdalena - n-l wspomagający, świetlica
mgr Korycińska-Kaczmarek Marta - geografia, j. angielski
mgr Kowalska Magdalena - geografia, świetlica
mgr Krzak Violetta - przyroda, świetlica
mgr Leszczyńska Katarzyna - biblioteka, j.polski dla cudzoziemców
mgr Ławecki Błażej - wychowanie fizyczne
mgr Łuszczek Urszula - matematyka
mgr Mamot Beata - edukacja wczesnoszkolna, zindywidualizowana ścieżka kształcenia-j.polski, matematyka
mgr Mazur Daria - edukacja wczesnoszkolna
mgr Michalak Magdalena - n-l wspomagający
mgr Mielczarek Edyta - pedagog
mgr Młotek Iwo - religia
mgr Modrzewska Alicja - historia, wos
mgr Pabiszczak Marzena - biologia, chemia
mgr Piec Anna - język niemiecki
mgr Plotek Urszula - n-l wspomagający
mgr Sobczak Aleksandra - wychowanie fizyczne
mgr Stachurska Violetta - plastyka, technika, wychowanie fizyczne
mgr Stodolska Ewa - świetlica
mgr Strzelecka Joanna - pedagog specjalny, n-l wspomagający
mgr Surawska Kamila - n-l wspomagający
mgr Szmaj Marta - edukacja wczesnoszkolna, wdżwr
mgr Szymankiewicz Marzena - matematyka
mgr Szymańska Joanna - zajęcia logopedyczne
mgr Walczak Żaneta - edukacja wczesnoszkolna
dr Wewiór Beata - pedagog
mgr Wiatrak Monika - edukacja wczesnoszkolna, język angielski
mgr Wojtczak Romana - edukacja wczesnoszkolna, informatyka, muzyka, edb
mgr Ziobro Wiesława - zindywidualizowana ścieżka kształcenia-matematyka
mgr Żymełka Jolanta - fizyka
WYCHOWAWCY KLAS
klasa 1A – mgr Monika Wiatrak
klasa 1B - mgr Żaneta Walczak
klasa 2A - mgr Beata Mamot
klasa 2B - mgr Marta Szmaj
klasa 3A – mgr Romana Wojtczak
klasa 3B - mgr Daria Mazur
klasa 4A – mgr Agnieszka Janaszek
klasa 4B – mgr Urszula Łuszczek
klasa 5A – mgr Marzena Pabiszczak
klasa 5B – mgr Błażej Ławecki
klasa 6A – mgr Marta Korycińska-Kaczmarek
klasa 6B – mgr Weronika Lukas-Cieślak
klasa 7A - mgr Violetta Stachurska
klasa 7B - mgr Aleksandra Baranowicz
klasa 8A - mgr Joanna Domagała