Wakacje

Za nami wielki dzień dla nas i Brajana.

Nasz Syn Skończył Szkołę Podstawową. Cieszymy się bardzo, że Brajan mógł razem ze swoimi kolegami i koleżankami odebrać świadectwo i tym samy rozpocząć nowy etap w swoim życiu.
Przy tej szczególnej okazji pragniemy podziękować Wszystkim, którzy byli dla nas wsparciem w ostatnich dwóch latach. Był to ciężki czas ale przetrwaliśmy go.
Zaangażowanie w pomoc Brajanowi była ogromna i płynęła z każdej strony.
Dziękujemy Dyrekcji, Pani Kasi, Nauczycielom, Rodzicom, wszystkim pracownikom Szkoły i oczywiście Kolegom i Koleżankom Brajana.
                                                                                                         Brajan z Rodziną

Pożegnanie absolwentów SP 13

25 czerwca 2021 r. podczas uroczystego spotkania w Szkole Podstawowej nr 13 im. Stefana Rowińskiego pożegnano absolwentów klasy ósmej. Dyrektor szkoły pani Jolanta Przybyłek oraz wychowawca pani Katarzyna Dudkiewicz podsumowały długą ośmio- i dziewięcioletnią drogę edukacyjną młodych ludzi, która nie zawsze była łatwa, często wymagała ciężkiej pracy uczniów i wsparcia rodziców i nauczycieli. Absolwenci z rąk pani dyrektor, przewodniczącej Rady Rodziców pani Agnieszki Stasiak i Klasowej Rady Rodziców odebrali świadectwa oraz nagrody książkowe i rzeczowe. Do Złotej Księgi Wyróżnionych Uczniów zostało wpisanych aż 12 osób. Byli to:
Muszyńska Daria
Lisiak Aleksandra
Gawroński Bartłomiej
Gąsiorowska Anna
Kopeć Martyna
Rakuła Brajan
Mikołajczyk Julia
Zielińska Julia
Dybioch Agata
Kopeć Partyk
Cierniak Julia
Kraszkiewicz Jakub

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 3 B

Wspaniale było Was poznać i obserwować każdego szkolnego dnia, jak się
zmieniacie, rozwijacie swoją osobowość, odkrywacie swoje talenty,
uczycie się i zdobywacie doświadczenie. Dziś zamykacie jedne drzwi,
jutro otworzycie następne po to, by zacząć nową przygodę.
Pamiętajcie: „Nie uda nam się mieć wszystkiego naraz, coś kończy
się, żeby coś mogło trwać…”.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 3 A

Uczniowie klasy 3 A zakończyli dziś I etap nauczania.
Przed wakacjami zaśpiewali piosenkę "Przyjaciel wie" i pożegnali szkołę słowami piosenki "Pora odpocząć. Już wakacje. Do zobaczenia w czwartek klasie 🍡🌞🎼🎶

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego kl. 7

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego
Klasa 7 🌞👏