Search Tags
Pomoc dla dzieci z Tanzanii

Wspaniała wiadomośc😍😍😍
Dzieci z Tanzanii już mają nasze ubrania i buty;) jeszcze raz dziękujemy za udział w akcji 😉 aż serce się raduje... pamietajmy, dobro zawsze wraca 💪

Pomoc dla Tanzanii

AKCJA TRWA DO 10 LISTOPADA😃😃
Szkoła Podstawowa nr 13 im Stefana Rowińskiego przy współpracy z Akademią Piłkarską KAO z Odolanowa włączyła się w akcję zbierania odzieży i obuwia sportowego dla dzieci z dalekiej, ubogiej Tanzanii, gdzie powstaje Sportowa Akademia dla młodych piłkarzy. Nasi uczniowie angażują się aktywnie w piłkę nożną – uczęszczają na SKS, grają w klubach piłkarskich na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, uprawiają czynnie inne sporty, toteż bardzo chętnie wzięli udział w akcji, by wesprzeć pasję swoich rówieśników. W ciągu kilku dni zebraliśmy duży zbiór odzieży i butów. Dary zostaną przekazane panu Raczyńskiemu i razem z nim bezpośrednio trafią do dzieci w Tanzanii.
Magdalena Pinkowska
Beata Mamot

Pomoc charytatywna

Klasa 1b przyłączyła się do akcji ,,Tytka charytatywna" Caritas. Klasa wypełniła tytki artykułami pierwszej potrzeby- spożywczymi i chemii gospodarczej. Dodatkowo zebrali też ubrania. Wszystkie artykuły zawiozła do Cartitasu p. Daria i p. Kamila.  Pięknie dziękujemy za pomoc.

Dom Chłopaków w Broniszewicach

Rodzice i uczniowie klasy 3 a, 7 a, 2 a oraz nauczyciele przygotowali dary dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach koło Pleszewa. Siostry Dominikanki podpowiedziały nam, jakie są potrzeby. W sobotę 19 grudnia odwiedziliśmy to wspaniałe miejsce. Przywitała nas Siostra Dyrektor. Pomogli nam Chłopcy - Radziu i Mieciu. Radziu rozpoznał, skąd przyjechaliśmy po tablicy rejestracyjnej 😀😀😀
Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Darczyńców, szczególne dla Mai Tadel za wykonanie kartki świątecznej oraz Panu  Maciejowi Tadel - za transport darów, Marzenie Szymankiewicz, Beacie Mamot, Małgorzacie Leśnierowskiej 🎄🎁❤ Dobro powraca ❤❤❤ Uczniom  klasy 7 a za pomoc ❤❤❤ Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY

Dyplom od MEN za aktywny udział w akcji "Razem na Święta"

W grudniu 2020 roku ostrowska trzynastka dołączyła do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Celem akcji było wsparcie potrzebujących w ramach działającego w szkole wolontariatu. Ponad 12 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju wzięło aktywny udział w tym przedsięwzięciu.
Dziękujemy Wam - drodzy Rodzice i uczniowie za wsparcie i serce