KLUB MIŁOŚNIKÓW KULTURY

- ROZWIJANIE ZAINTERESOWAŃ ZWIĄZANYCH Z KULTURĄ (LITERATURA, FILM, MUZYKA, SZTUKA)

- ROZWIAJANIE UMIEJĘTNOŚCI MANUALNYCH I WRAŻLIWOŚCI ESTETYCZNEJ

Aneta Błaszczuk

Pokochaj książki

Wraz z zakończeniem roku 2020 możemy pochwalić się efektami naszej pracy wykonanej w ramach projektu "POKOCHAJ KSIĄŻKI!", na który Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "Szczęśliwa Trzynastka" pozyskało środki z budżetu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
W ramach projektu odbyły się spotkania autorskie z p. Małgorzatą Swędrowską i p. Krzysztofem Petkiem, które dostarczyły naszym uczniom wiele ciekawych wiadomości i zabawy. Zostały zakupione książki, które są dostępne w bibliotece szkolnej. Ale o tym już pisaliśmy wcześniej. Dziś chcemy się pochwalić pracami wykonanymi na Warsztatach. Uczniowie kl. IV mogli skorzystać Warsztatów tworzenia komiksu oraz Warsztatów book folding. Poniżej można oglądać ich przepiękne prace.
Dziękujemy wszystkim za udział w projekcie!

Search Tags