09

Dzisiejszego dnia, nasza szkoła ożyła dźwiękiem muzyki, tanecznych kroków i wzruszających wystąpień, podczas uroczystej Akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wszystko to było wyjątkowym przeżyciem zarówno dla uczniów, jak i dla zaproszonych przedszkolaków.

Uczniowie klas 4, 5, 6 oraz 8 stali się głównymi aktorami dzisiejszej uroczystości, prezentując swoje niezwykłe talenty przed członkami naszej społeczności. Akademia rozpoczęła się przemową Pani Dyrektor Aleksandry Sobczak, która nie tylko celebrowała niepodległość, ale również przywołała postać Stefana Rowińskiego - patrona naszej szkoły. Słowa Pani Dyrektor skłoniły uczestników do refleksji nad wartościami, jakie niesie ze sobą niepodległość.

Dzisiejsza Akademia nie tylko uczciła ważne wydarzenie historyczne, ale także zainspirowała naszą społeczność do kontynuowania drogi ku patriotyzmowi i szacunkowi dla naszych korzeni. To wyjątkowe wydarzenie jednoczyło nas wszystkich, przypominając, że warto pielęgnować ducha niepodległości przez pokolenia.

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.