07

6. i 7. listopada odbyła się uroczysta gala wręczenia Stypendiów im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Składamy serdeczne gratulacje za Wasze osiągnięcia oraz znakomite wyniki w nauce, które w pełni zasługują na wyróżnienie, jakim jest stypendium im. św Jana Pawła II. Wyrażamy nadzieję, że otrzymane stypendium stanie się dla Was dodatkową motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności oraz pomoże w realizacji Waszych marzeń i aspiracji. Życzymy Wam kolejnych sukcesów i wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji. Niech nauka będzie dla Was nie tylko formą spełniania ambicji, ale także przygodą dającą wiele zadowolenia oraz wyznaczającą dalsze cele.

Jesteśmy niezwykle dumni, że aż siedemnaścioro naszych uczniów odebrało stypendium z rąk Pani Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

👏 Jurczak Oliwia

👏 Mieszała Olga

👏 Majchrzak Filip

👏 Bożek Borys

📸 Zdjęcia dzięki uprzejmości profilu #Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.