03

X Ostrowski Test Coopera, którego byliśmy organizatorami (wraz z III LO w Ostrowie Wielkopolskim, Referatem Kultury Fizycznej i Sportu UM w Ostrowie Wielkopolskim oraz Ice Mat Zbigniew Matysiak), przeszedł już do historii.

Przestestowalismy kondycję 738 uczestników, którzy przebiegli łącznie 1516,725 km.

W tej cyklicznej już imprezie, propagującej aktywność fizyczną, a także zdrowie i życie szeroko rozumiane

Uczniowie III LO w Ostrowie Wielkopolskim udzielali instruktażu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, można także było przeprowadzić "transplantację " nerki u pluszowych misiów.

Jak co roku, swoje wsparcie w propagowaniu bezpieczeństwa, a tym samym zdrowia i życia okazała nam ostrowska policja z Komendy Powiatowej, demonstrując m.in. pojazdy policyjne, sprzęt, a także "alkogogle".

Uczniowie z TEB Edukacja przygotowali tematykę zdrowego odżywiania.

Dziękujemy i do zobaczenia w kolejnej edycji Ostrowskiego Testu Coopera

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.