15

Uczennica klasy 4 b naszej szkoły, Justynka Janaszczyk to cudowna dziewczynka, uśmiechnięta i koleżeńska. Urodziła się jako wcześniak z dużą wadą wzroku i mózgowym porażeniem dziecięcym. Wymaga codziennej rehabilitacji, która jest szczególnie ważna po operacji SDR. Justynka potrzebuje także specjalistycznego sprzętu: chodzika, wózka, krzesła terapeutycznego, a także bieżni do wspomagania chodzenia. Koszty są ogromne, przekraczające domowy budżet rodziców.

Co my możemy zrobić?

Jak możemy pomóc koleżance naszych dzieci?

3 lutego 2024 roku na sali w Gorzycach Wielkich trójka klasowa rodziców 4 b organizuje bal karnawałowy, na którym będzie loteria fantowa i licytacja. Bardzo prosimy o dużą mobilizację i zbieranie / zasponsorowanie nagród na tę szlachetną akcję. Nie muszą to być bardzo drogie rzeczy. Liczy się każdy gest! Cały dochód z balu zostanie przeznaczony na wyżej wymienione potrzeby Justynki.

Nagrody można przynosić już teraz do sekretariatu szkoły lub do wychowawcy klasy 4 b Pani Urszuli Łuszczek.

Co do szczegółów balu - będą rozwieszone plakaty w późniejszym terminie

DZIĘKUJEMY!

Anna Sujka, Kinga Michalewicz, Ewelina Piwek

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.