Romana Wojtczak

- IV edycja Ogólnopolskiego Programu "Uczymy dzieci

Programować"- 4 września 2019 r.- 31 stycznia 2020 r.

- V edycja Ogólnopolskiego Programu "Uczymy dzieci

Programować"- 10 lutego 2020 r.- 25 czerwca 2020 r.

- nauka kodowania offline  z wykorzystaniem maty do

kodowania, kolorowych kubków, klocków, robotów

edukacyjnych, puzzli do Ozobota, robota DOC, mobilnego

sprzętu komputerowego, tablicy multimedialnej.

Podziekowania od Code Week 4 All

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-01-29 | Views: 152

Dear Code Week 4 All challenge participant,

We are delighted to share with you today that you have successfully completed the Code Week 4 All challenge.We would like to extend our warmest congratulations and thank you for playing a major part in making last year’s Code Week, the most successful edition yet.

Wszyscy uczestnicy wyzwania,

Z przyjemnością dzielimy się z wami dzisiaj, że pomyślnie ukończyliście wyzwanie Code Week 4 All. Chcielibyśmy przekazać nasze najgorętsze gratulacje i dziękujemy za odegranie dużej roli w sprawieniu, aby ubiegłoroczny Code Week był jak dotąd najbardziej udaną edycją.
Jesteśmy przekonani, że tworzenie sojuszy między nauczycielami i pedagogami w całej Europie ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia kodowania większej liczbie uczniów w całej Europie - i pomogłeś zbliżyć się do tego celu

Search Tags