Ciekawi ludzie, ciekawe zawody - gość z Indii

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-05-27 | Views: 430

Dnia 23.05.2018r. naszą szkołę odwiedził kolejny ciekawy gość. Tym razem z Indii. Dzieci do wizyty Rohana przygotowywały się wcześniej.  Miały za zadanie wykonać plakaty dotyczące tradycji, potraw, obyczajów panujących w tym kraju tak, aby poznać kulturę Indii. Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie całej szkoły oglądali przygotowaną przez Rohana prezentację i mieli możliwość zadawania pytań, na które nie znaleźli odpowiedzi w książkach, internecie i innych źródłach.

Na koniec wizyty Rohan w swoim języku napisał każdemu dziecko jego imię. To kolejne spotkanie miało na celu zachęcenie młodych ludzi do nauki języka angielskiego oraz do podróżowania i odkrywania wspaniałych miejsc na świecie.