09

Miło nam poinformować o sukcesie uczniów naszej szkoły w powiatowym konkursie organizowanym przez Mediatekę Przystanek Kultury. Filię Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Konkurs ten był kolejnym etapem projektu pt. „Dalej, bracia, do bułata – Wielkopolanie w Powstaniu Styczniowym” i miał na celu m. in. uczczenie 160. rocznicy Powstania Styczniowego, kultywowanie tradycji patriotycznych oraz zainspirowanie młodzieży do pogłębiania wiedzy o kulturze epoki romantyzmu i dziedzictwie kulturowym Powstania Styczniowego.

Konkurs łączył w sobie prezentacje wiersza oraz wybranych pieśni o tematyce historii powstania styczniowego.

Nasi utalentowani uczniowie popisali się swoimi umiejętnościami i zdobyli następujące miejsca:

I miejsce – Tatiana Bergandy z klasy 5b, 🥇

II miejsce – Franciszek Leśnierowski z klasy 6a, 🥈

III miejsce – Kamil Słupianek z klasy 8a 🥉.

Gratulujemy i jesteśmy dumni z Waszych sukcesów!!! 🏆👏👏👏

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.