IX EDYCJA WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 2018 W PIŁCE NOŻNEJ

10 kwietnia odbyły się eliminacje miejskie w ramach  IX EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLKA 2018. Turniej rozegrano na orliku przy ulicy Partyzanckiej. Nasza drużyna,  składająca się z chłopców z klas V i VI  wywalczyła w tych rozgrywkach III miejsce.

Przygotowania do Dnia Ziemi

W związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi uczniowie klasy VI na lekcjach przyrody wykonali plakaty oraz prace plastyczne na temat zanieczyszczeń najbliższego środowiska plastikowymi odpadami.  Uczniowie pracowali z podziałem na grupy. Efekty działań można zobaczyć na szkolnym korytarzu.

Zapraszamy do lektury i zakupu

Sukces w konkursie ortograficznym

Uczeń klasy 3b - Wojciech Ziętek reprezentował naszą szkołę w KONKURSIE POD PATRONATEM RADY JĘZYKA POLSKIEGO
oraz Pani Beaty Klimek