27

W ramach realizacji innowacji ‘’PASJE SWOJE MAMY I INNYM POLECAMY” Wojtek oraz Marcelinka z klasy 2a zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom pasje związaną ze zwierzętami. Wojtek wraz ze swoją mamą w szkolne mury przywiózł niesamowitego psa rasy pudel o imieniu Odi. Piesek pokazał nam sztuczki, przechodził przez tunel oraz szukał smaczków w macie węchowej. Dzieci miały okazję poznać różne rasy psów wykorzystywanych do ratownictwa, w policji, psy pasterskie itp. Na zakończenie dzieci wybrały się na spacer z długą smyczą po szkolnym korytarzu, którego przewodnikiem był Odi.

Dziś bohaterką dnia była Marcelinka wraz ze swoim króliczkiem Melą. Nasza koleżanka opowiedziała wiele ciekawostek związanych z tą rasą, zaprezentowała rekwizyty potrzebne do pielęgnacji królika, przygotowała zabawę z dopasowaniem ogonka z zamkniętymi oczami do planszy. Na koniec dzieci mogły pokolorować króliczki i wkleić je do swoich zeszytów.

Te lekcje na długo zostaną nam w pamięci. Czekamy na kolejnych bohaterów, którzy zaprezentują swoje pasje.

Post Rating

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

Name (required)