Szczegóły artykułu

WARSZTATY DLA RODZICÓW „ Cztery pory roku”

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2016-09-24 | Views: 1560
„WIOSENNE DRZEWKO”

20 marca 2014 roku od godziny 16. 30 rozpoczęły się kolejne warsztaty dla rodziców  „Wiosenne drzewko”. Rodzice przy kawie, herbacie i czymś słodkim mogli pomagać swoim pociechom w wycinaniu, przyklejaniu i dekorowaniu kolorowego drzewka wykonywanego z drewnianych patyczków, styropianowej kuli i kolorowego papieru. Całość była „zasadzona” w pomalowanej na zielono styropianowej doniczce, która była zalana białym betonem, aby drzewko mogło prosto stać.

Dzieci mają wiele radości przy manualnych pracach i cieszą oko kolorowymi efektami swojej pracy, w której pomagają im rodzice, a także panie prowadzące warsztaty. Naszym dążeniem jest to, aby rodzice zatrzymali się na chwileczkę, odkładając na ten krótki czas obowiązki dnia codziennego i spędzili w przyjemny i pożyteczny sposób czas ze swoimi pociechami.