Aktualności rok szkolny 2021/2022

22

20 kwietnia 2022 roku uczniowie klas I-III wyjechali do Ostrowskiego Centrum Kultury, aby uczestniczyć w lekcji w kinie pt. „Raz, dwa, trzy – klikasz Ty!” . Dzieci podczas lekcji  zobaczyły, jakie zagrożenia mogą kryć się w sieci, zrozumiały, że nie wszystkie informacje podane w Internecie są prawdziwe.

Dowiedziały się,  ile lat ma Internet, czym są emotikony, obejrzały kilka  filmików i fragmentów filmowych, które pokazały jak bezpiecznie korzystać z sieci.
    Uczniowie obejrzeli film pt. „Mój przyjaciel-Ufik”. Treść filmu uświadomiła widzom, jak ważną rolę w życiu odgrywa przyjaźń, odwaga, siła, mądrość i nie poddawanie się w trudnych sytuacjach. Lekcja w kinie dostarczyła uczniom  wiedzy, ale też pozytywnych  przeżyć i wrażeń.

Actions: E-mail | Permalink |