Aktualności rok szkolny 2021/2022

29

W piątek 29 kwietnia klasy VIIa i VIIb wraz z wychowawcami wybrały się @madpaintball. Tym razem nie była to zwyczajna klasowa wycieczka integracyjna. Wspólny czas spędzaliśmy podczas terenowych zmagań paintballowych.

Dla większości z nas było to pierwsze doświadczenie z paintballem. W miarę upływu czasu, wraz z ilością wystrzelanych kulek i stoczonych bitew, przybywało nam odwagi i pewności siebie. Paintball to również umiejętność panowania nad stresem, współpracy w zespole, przestrzegania zasad fair play, oraz przede wszystkim mnóstwo adrenaliny.
Naszą wycieczkę zakończyliśmy biesiadowaniem przy ognisku.
Wszyscy zgodnie postanowiliśmy, że nie jest to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu.
Dziękujemy p. Robertowi  instruktorowi z @madpaintball za bezpieczne przeprowadzenie gier.

Actions: E-mail | Permalink |