Aktualności rok szkolny 2021/2022

29

Dnia 29.04, po prawie dwóch latach odbył się uroczysty apel z okazji Święta  Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Klasa 4a, po długich przygotowaniach z wychowawcą oraz Panią Aleksandrą Bartkowiak -Wnuk, wystąpiła w końcu przed szerszą publicznością.

Stroje, rekwizyty oraz poziom przygotowania uczniów i wokalistów z pewnością zrobiły wrażenie. Dzięki wskazówkom Pani Romany Wojtczak uczniowie klasy 4a mistrzowsko poradzili sobie z zatańczeniem Poloneza oraz zaśpiewaniem przepięknej piosenki patriotycznej.
Dziękujemy rodzicom klasy 4a za zaangażowanie w przygotowaniu przepięknych kostiumów.
Nasze podziękowania kierujemy również do uczniów klasy VIIIa, bez ich pomocy przedstawienie by się nie odbyło!
Niech nam żyje 3 Maj!

Actions: E-mail | Permalink |