Aktualności rok szkolny 2021/2022

29

W ramach obchodów Dnia Ziemi zajęcia przyrodniczo-społeczne z uczniami klas I-III odbyły się w Gołuchowie.
    W budynku dawnej Powozowni uczniowie obejrzeli wystawę „Spotkanie z lasem”, a w budynku dawnej Owczarni wystawę „Technika leśna”.

Podczas zwiedzania z przewodnikiem wystaw, dzieci zobaczyły: siedliska leśne, zwierzęta zagrożone wyginięciem, narzędzia i maszyny używane w hodowli, ochronie i użytkowaniu lasu. Podczas spaceru po parku mogły podziwiać kwitnące magnolie, fiołki, zawilce, a także zobaczyć bociana i wiewiórkę. W Pokazowej Zagrodzie Zwierząt uczniowie widzieli żubry, koniki polskie, daniele i dziki.
     Zajęcia  przyrodniczo-społeczne  w terenie bardzo podobały się uczniom, a piękna pogoda sprzyjała relaksowi na świeżym powietrzu i integracji.

Actions: E-mail | Permalink |