Aktualności rok szkolny 2021/2022

01

W słoneczny wtorkowy poranek uczniowie kas 1-3 wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do parku rekreacji Nenufar Club- Wyspy Piratów.Było to wspaniałe przeżycie przepełnione wieloma atrakcjami.  Dzieci z pomocą animatorów zdobywały różne umiejętności, aby na końcu przygody w parku, odnaleźć piracki skarb.

Podczas pobytu w Parku Rozrywki uczniowie odwiedzili wioskę indiańską, zwiedzili tipi wodza oraz tańczyli w kolorowych, indiańskich strojach. Z kolei w starożytnym Egipcie odczytywali hieroglify oraz zapisywali nimi swoje imię. Kolejnych wrażeń dostarczył uczniom świat iluzji, czyli pobyt w „Zakręconym domku” oraz w „Czarnej dziurze”.
W „Świecie bajek” dzieci poznały domki bohaterów ulubionych bajek.
W czasie wycieczki uczniowie mieli również okazję poznania ważnych zabytków architektonicznych świata. Ostatnim punktem wycieczki był rejs tratwą, który był okazją do obserwacji przyrodniczych, poznania roślinności i zwierząt ekosystemu wodnego. Po zdobyciu wszystkich wyznaczonych umiejętnościach i na zakończenie naszej przygody zostaliśmy pasowani na pirata. Podczas pobytu w Parku Rekreacji był również czas na dmuchańce, zjeżdżanie pontonami oraz karmienie zwierząt w mini zoo. Po zakupie pamiątek, udaliśmy się w drogę powrotną. Naszą wycieczkę, co niektórzy będą długo wspominać.Park dostarczył nam nie tylko wspaniałej rozrywki, ale umożliwił zwiedzanie „całego świata” w kilka godzin.

Actions: E-mail | Permalink |