Aktualności rok szkolny 2021/2022

04

4 marca uczniowie klas I - III uczestniczyli w przedstawienie pt:"Czarodziejski ołówek". Sztukę teatralną wystawił wrocławski teatr in-Art.
W dzisiejszych czasach superbohaterów, których niezwykłe moce są obiektem marzeń przede wszystkim najmłodszych widzów, autorzy podejmują próbę uświadomienia, że prawdziwa moc tkwi w nas i żadne"gadżety" nie są w stanie dorównać wyobraźni, kreatywności czy odwadze. Miachaś co prawda gubi zaczarowany ołówek, ale znajduje coś znacznie ważniejszego - wiarę w siebie, która dodaje mu siłę w walce z wszelkimi przeciwnościami losu.

Nowatorska forma spektaklu, barwna, zaskakująca scenografia, niebywałe formy teatralne, to jedyne dopełnienie niezwykle interesującej fabuły, doskonałej reżyserii i kunsztu gry aktorskiej w przedstawieniu. Dzieci wróciły zachwycone i pełne wrażeń. Dzieci wróciły zachwycone i pełne wrażeń.

Actions: E-mail | Permalink |