Aktualności rok szkolny 2021/2022

06

6 kwietnia klasę 3a odwiedziła mama Niny, która rozpoczęła cykl spotkań ,,RODZICE RÓŻNE ZAWODY MAJĄ I CHĘTNIE NAM O NICH OPOWIADAJĄ”. Pani Joanna od 15 lat pracuje w telewizji PROART, której podstawowym celem jest przygotowywanie informacji z regionu, produkcja magazynów tematycznych, a także reportaży dotyczących życia i problemów społeczności lokalnej. Gość opowiedział nam jak powstają felietony, spoty reklamowe, reportaże.

Dowiedzieliśmy się, że to, co widzimy w telewizji jest efektem końcowym, w który zaangażowany jest cały zespół współpracujących ze sobą ludzi. Pani Joanna chętnie odpowiadała na wszystkie pytania uczniów związane ze swoim zawodem, zaprosiła nas do studia TV PROART. N a koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe smycze i długopisy.  Uczniowie chcąc wyrazić swoją wdzięczność przygotowali kartkę wielkanocną z życzeniami oraz miniaturowy telewizorze ze zdjęciem uczniów klasy 3a.

Actions: E-mail | Permalink |