English (United States) Polski (Polska)
You are here:   Projekty/konkursy/innowacje/wolontariat > Projekty > Archiwum > Czytające Szkoły > 2017/2018
  |  Zaloguj

SZKOLNY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI Z KSIĄŻKĄ

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2017-11-22 | Views: 745

21 listopada w Światowy Dzień Życzliwości odbyło się spotkanie czytelnicze w ramach programu „Czytające Szkoły”. Tym razem gościem spotkania byli uczniowie klasy szóstej Bartek i Kuba. Chłopcy przeczytali opowiadania: „Franklin pomaga koledze” i ”Franklin i nowy przyjaciel” autorstwa Paulette Bourgeois i Brendy Clark. Przygody bohaterów  lektury uczyły życzliwości i wzajemnej pomocy. Uczniowie klas I-III z dużym zainteresowaniem słuchali obu czytanych książek. Impreza czytelnicza zakończyła się wykonaniem przez każde dziecko „życzliwej buźki”, którą podarowały swoim szkolnym rówieśnikom.