English (United States) Polski (Polska)
You are here:   Projekty/konkursy/innowacje/wolontariat > Projekty > Archiwum > Czytające Szkoły > 2015/2016
  |  Zaloguj

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2016-09-24 | Views: 790

W naszej szkole 30 maja 2016r.  odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania  w ramach programu Czytające Szkoły. W konkursie wzięli udział   uczniów z klas  I-III. Ocenie podlegało: płynność i bezbłędność czytania, dykcja oraz interpretacja czytanego tekstu. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności na bardzo wysokim  poziomie.  Jury konkursu postanowiło przyznać tytuł MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA następującym uczniom:  Oliwia Jurczak kl.Ia, Wojciech Ziętek kl.Ib, Aleksandra Muszyńska kl.IIa, Magdalena Rogacka kl.IIb, Aleksandra Lisiak kl.III. Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy laureatom!  Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.