English (United States) Polski (Polska)
You are here:   Projekty/konkursy/innowacje/wolontariat > Projekty > 2020/2021 > Czyściochowo
  |  Zaloguj

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2021-07-02 | Views: 41

Od marca bieżącego roku klasa 1 a wzięła ogólnopolski projekt  zorganizowany przez sklep Rosmann „Czyściochowo” .Projekt ten miał na celu uświadomienie dzieciom jak ważna jest higiena dnia codziennego.

Pierwsza część edukacyjna dotyczyła higieny jamy ustnej i nosa, druga część „Mycie rąk i korzystanie z toalety”, trzecia część to „ Kąpiel , mycie ciała i włosów oraz  ochrona i pelęgnacja skóry”. Poza materiałami dostępnymi online,  klasa otrzymała taką przesyłkę , oraz  plakat z pytaniami, na które odpowiedzi uczniowie poznawali podczas lekcji. Na każdego ucznia czekała książeczka z propozycjami eksperymentów do wykonania  oraz pin, jako element integrujący klasę. Za zadania z książeczki wykonane  warto przyznać odznaki – pomocna będzie tutaj pieczątka dołączona do zestawu. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zadaniach. Po każdym etapie uczniowie musieli wykonać plakat danego zakresu.