Daria Mazur-Kędziora, Ewa Portasiak-Włodarczyk

– przyjazna adaptacja dzieci w szkole przed rozpoczęciem

nauki w klasie pierwszej oraz integracja rodziców.

Zajęcia z przyszłymi pierwszoklasistami

21 lutego 2020 roku odbyły się zajęcia promujące naszą szkołę. W godz. 16.00 – 18.00 przyszli pierwszoklasiści wraz z Rodzicami mieli okazję poznać bogatą ofertę Szkoły Podstawowej nr 13.
Spotkanie rozpoczęło się prezentacją szkolnych talentów. Uczniowie klasy 1b z wychowawczynią panią Martą Szmaj i klasy 3b z wychowawczynią panią Ewą Portasiak - Włodarczyk oraz zespół flecistów uczniów klasy 2 A pod kierunkiem pani Romany Wojtczak uprzyjemnili gościom czas, prezentując swoje uzdolnienia.
Kolejną atrakcją przygotowaną dla przyszłych uczniów były zajęcia integracyjne: „Kolorowe czary-mary, czyli poznajemy się poprzez świat barw”, które prowadziły pani Ewa Portasiak – Włodarczyk oraz pani Daria Mazur. Wykorzystano między innymi chustę animacyjną, a zabawy z nią wywołały uśmiech na twarzach najmłodszych i ich Rodziców.

Search Tags