Romana Wojtczak

- IV edycja Ogólnopolskiego Programu "Uczymy dzieci

Programować"- 4 września 2019 r.- 31 stycznia 2020 r.

- V edycja Ogólnopolskiego Programu "Uczymy dzieci

Programować"- 10 lutego 2020 r.- 25 czerwca 2020 r.

- nauka kodowania offline  z wykorzystaniem maty do

kodowania, kolorowych kubków, klocków, robotów

edukacyjnych, puzzli do Ozobota, robota DOC, mobilnego

sprzętu komputerowego, tablicy multimedialnej.

zadanie w programie

w nauczaniu zdalnym uczniów klasy 2 A
#zadaniewprogramie #UczymyDzieciProgramować

zadanie w programie

klasa 2 A #wakacje

Certyfikat V edycji

certyfikat udziału w V edycji Ogólnopolskiego Programu #UczymyDzieciProgramować

V edycja Uczymy Dzieci Programować

Uczniowie klasy II A już trzeci raz programują offline i online. Biorą udział  w piątej edycji  ogólnopolskiego programu "Uczymy Dzieci Programować"

Nasze zadania:

zwierzęta zimą - kliknij

wesoły karnawał - kliknij

dawno temu - dinozaury - kliknij

zadanie w programie - kompetencje kluczowe - rozumiem i tworzę informacje - kliknij

Uczymy dzieci Programować - IV edycja

Uczniowie klasy 2 A ukończyli zadania IV edycji Ogólnopolskiego Programu i otrzymali imienne certyfikaty.

DBI 2020

11 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu - DBI 2020 Uczniowie klasy 2 A uczyli się dzisiaj zasad ortografii na wesoło na portalu ortografka.pl;  Uczniowie klasy 2 A i 6 na międzynarodowym portalu code.org ćwiczyli programowanie w klasycznym labiryncie, poznali kurs "Potańcówka" - z okazji karnawału i zbliżających się Walentynek układali program układu tanecznego. Bezpiecznie i pożytecznie. Zachęcamy do odwiedzenia tych stron

List od Ministra Cyfryzacji

Uczniowie klasy II A wraz z wychowawcą otrzymali podziekowanie od Ministra Cyfrytzacji za udział w Międzynarodowym Projekcie Code Week 2019. Romana Wojtczak zgłosiła 15 inicjatyw i zakwalifikowała się do pierwszego tysiąca najszybciej zgłoszonych zadań w Polsce. W 2019 roku został pobity rekord i wyniósł 15139 inicjatyw.

Certyfikat uczestnictwa

Certyfikat uczestnictwa w IV edycji ogólnopolskiego programu "Uczymy Dzieci Programować"

Podziekowania od Code Week 4 All

Dear Code Week 4 All challenge participant,

We are delighted to share with you today that you have successfully completed the Code Week 4 All challenge.We would like to extend our warmest congratulations and thank you for playing a major part in making last year’s Code Week, the most successful edition yet.

Wszyscy uczestnicy wyzwania,

Z przyjemnością dzielimy się z wami dzisiaj, że pomyślnie ukończyliście wyzwanie Code Week 4 All. Chcielibyśmy przekazać nasze najgorętsze gratulacje i dziękujemy za odegranie dużej roli w sprawieniu, aby ubiegłoroczny Code Week był jak dotąd najbardziej udaną edycją.
Jesteśmy przekonani, że tworzenie sojuszy między nauczycielami i pedagogami w całej Europie ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia kodowania większej liczbie uczniów w całej Europie - i pomogłeś zbliżyć się do tego celu

Dzień kropki

Dot day przypada na miesiąc wrzesień. Uczniowie mieli za zadanie wykonać wzór kropki - który zawsze jest okrągły na polach kwadratu. zzadania wykonywaliśmy na kratownicy na papierze, na liczycle, na macie i kratownicy multimedialnej.

Strona 1 z 2Początek   Wstecz   [1]  2  Dalej   Koniec
Search Tags