28 października 2021   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Nauczyciele
 

 KADRA  PEDAGOGICZNA

mgr Jolanta Przybyłek - Dyrektor Szkoły
mgr Katarzyna Dudkiewicz - Wicedyrektor,  język polski

mgr Dominika Armatys – religia, plastyka

mgr Aleksandra Baranowicz - język angielski, doradztwo zawodowe

mgr Joanna Domagała - język polski

mgr Marta Korycińska - Kaczmarek - język angielski

mgr Violetta Krzak - przyroda, świetlica
mgr Agnieszka Kurkiewicz-Miś -
język polski

mgr Beata Mamot - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, język polski

mgr Daria Mazur - Kędziora - edukacja wczesnoszkolna

mgr Katarzyna Michalska - geografia

mgr Edyta Mielczarek - pedagog

mgr Iwo Młotek - religia

mgr Marzena Pabiszczak- chemia, biologia

mgr Urszula Płotek - nauczyciel wspomagający

mgr Ewa Portasiak-Włodarczyk - edukacja wczesnoszkolna,
                                                      wychowanie do życia w rodzinie

mgr Sylwia Różalska - historia, doradztwo zawodowe, wiedza o społeczeństwie

mgr Aleksandra Sobczak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Violetta Stachurska - wychowanie fizyczne, technika

mgr Izabela Stasiak - nauczyciel wspomagający

mgr Ewa Stodolska – świetlica

mgr Kamila Surawska - nauczyciel wspomagający

mgr Marta Szmaj - edukacja wczesnoszkolna

mgr Marzena Szymankiewicz – matematyka
mgr Żaneta Walczak – nauczyciel wspomagający

mgr Monika Wiatrak - edukacja wczesnoszkolna

mgr Aleksandra Wnuk-Bartkowiak – biblioteka szkolna

mgr Marlena Woda - matematyka, fizyka, informatyka

mgr Agnieszka Wojtczak - język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Romana Wojtczak – edukacja wczesnoszkolna, muzyka, informatyka,
                                        edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Patrycja Zielezińska - logopeda

 

 

WYCHOWAWCY KLAS

 

klasa 1A – mgr Romana Wojtczak

klasa 1B – mgr Daria Mazur-Kędziora

klasa 2A – mgr Ewa Portasiak-Włodarczyk

klasa 2B – mgr Monika Wiatrak

klasa 3A – mgr Beata Mamot

klasa 3B – mgr Marta Szmaj

klasa 4A mgr Marta Kaczmarek-Korycińska

klasa 4B mgr Sylwia Różalska

klasa 5A  mgr Violetta Stachurska
klasa 5B – mgr Aleksandra Baranowicz 

klasa 6A – mgr Joanna Domagała

klasa 7A – mgr Marlena Woda

klasa 7B – mgr Aleksandra Sobczak 

klasa 8A  mgr Marzena Szymankiewicz

 KADRA  PEDAGOGICZNA

mgr Jolanta Przybyłek - Dyrektor Szkoły
mgr Katarzyna Dudkiewicz - Wicedyrektor,  język polski

mgr Dominika Armatys – religia, plastyka

mgr Aleksandra Baranowicz - język angielski, doradztwo zawodowe

mgr Joanna Domagała - język polski

mgr Marta Korycińska - Kaczmarek - język angielski

mgr Violetta Krzak - przyroda, świetlica
mgr Agnieszka Kurkiewicz-Miś -
język polski

mgr Beata Mamot - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, język polski

mgr Daria Mazur - Kędziora - edukacja wczesnoszkolna

mgr Katarzyna Michalska - geografia

mgr Edyta Mielczarek - pedagog

mgr Iwo Młotek - religia

mgr Marzena Pabiszczak- chemia, biologia

mgr Urszula Płotek - nauczyciel wspomagający

mgr Ewa Portasiak-Włodarczyk - edukacja wczesnoszkolna,
                                                      wychowanie do życia w rodzinie

mgr Sylwia Różalska - historia, doradztwo zawodowe, wiedza o społeczeństwie

mgr Aleksandra Sobczak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Violetta Stachurska - wychowanie fizyczne, technika

mgr Izabela Stasiak - nauczyciel wspomagający

mgr Ewa Stodolska – świetlica

mgr Kamila Surawska - nauczyciel wspomagający

mgr Marta Szmaj - edukacja wczesnoszkolna

mgr Marzena Szymankiewicz – matematyka
mgr Żaneta Walczak – nauczyciel wspomagający

mgr Monika Wiatrak - edukacja wczesnoszkolna

mgr Aleksandra Wnuk-Bartkowiak – biblioteka szkolna

mgr Marlena Woda - matematyka, fizyka, informatyka

mgr Agnieszka Wojtczak - język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Romana Wojtczak – edukacja wczesnoszkolna, muzyka, informatyka,
                                        edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Patrycja Zielezińska - logopeda

 

 

WYCHOWAWCY KLAS

 

klasa 1A – mgr Romana Wojtczak

klasa 1B – mgr Daria Mazur-Kędziora

klasa 2A – mgr Ewa Portasiak-Włodarczyk

klasa 2B – mgr Monika Wiatrak

klasa 3A – mgr Beata Mamot

klasa 3B – mgr Marta Szmaj

klasa 4A mgr Marta Kaczmarek-Korycińska

klasa 4B mgr Sylwia Różalska

klasa 5A  mgr Violetta Stachurska
klasa 5B – mgr Aleksandra Baranowicz 

klasa 6A – mgr Joanna Domagała

klasa 7A – mgr Marlena Woda

klasa 7B – mgr Aleksandra Sobczak 

klasa 8A  mgr Marzena Szymankiewicz

Pliki do pobrania
 
 TytułData modyfikacjiRozmiar 
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 InstaLing.pl

Nauka języków prosta

 

 

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 InstaLing.pl

Nauka języków prosta

 

 

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji