Wizyta w mediatece

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2019-05-28 | Views: 351

Marzec, kwiecień i maj to miesiące bardzo pracowite dla szkolnego Klubu Czytelniczego, więc czas na relaks!
Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się do Mediateki. Otwarcie Mediateki w Ostrowie Wielkopolskim zostało ogłoszone wydarzeniem kulturalnym 2018 roku naszego miasta, więc jako osoby bardzo kulturalne, działające w Klubie Czytelniczym „Zaczytani” oraz Klubie  Miłośników Kultury odwiedziliśmy nowo powstałą placówkę.
Mediateka jest rozszerzeniem oferty biblioteki publicznej oraz miejscem różnych działań tj. warsztaty, lekcje biblioteczne i zajęcia. Nowoczesna biblioteka przyciąga miłośników gier, komiksów, muzyki i robotyki. Uczniowie mieli okazję zobaczyć studio nagrań oraz salę kinową, skorzystać  z gier multimedialnych, posterować robotami i zapoznać się z ofertą gier planszowych.

Search Tags