28 listopada 2021

Jolanta Przybyłek

Aleksandra Sobczak

Artykuły

W tym tygodniu w świetlicy szkolnej "bohaterem tygodnia " jest Antoni Szalonka z klasy 1 a.

Jak co tydzień w świetlicy szkolnej odbyły się ciekawe gry i zabawy ruchowe.
Zajęcia miały na celu przede wszystkim propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego, kształtowanie nawyku dbania o sprawność fizyczną, rozwijanie umiejętności współpracy w zespole, podnoszenie poziomu ogólnej sprawności ruchowej wychowanków świetlicy, wdrażanie do przestrzegania ustalonych reguł, a także promowanie dawnych zabaw i gier podwórkowych.

Po raz kolejny jesień zainspirowała dzieci ze świetlicy szkolnej do stworzenia ciekawych prac plastycznych z cyklu -"jesienne inspiracje". Uczniowie wykonali prace z kolorowych, zasuszonych liści, plasteliny, farb. Powstały ciekawe jesienne obrazy, które możemy obejrzeć w świetlicy. Wyobraźnia nie znała granic, a pomysłów było wiele.

W tym tygodniu "bohaterem tygodnia" jest Tatiana Bergandy z klasy III b. Jest najważniejszą osobistością grupy, ma możliwość wyróżnić się czymś szczególnym, opowiedzieć o strukturze swojej rodziny, pokazać zdjęcia, opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.

W tym tygodniu "Bohaterem tygodnia " w świetlicy szkolnej był Jakub Tadel z klasy 2a.

Jesiennych inspiracji ciąg dalszy ....
W tym tygodniu odbyły się w świetlicy szkolnej dwa konkursy poświęcone złotej polskiej jesieni.

Nic bardziej nie wzmocni poczucia wartości u dziecka jak możliwość pokazania się przed innymi, „zabłyśnięcia” przez kolegami z grupy. Dlatego w tym roku szkolnym kontynuujemy projekt edukacyjny „Bohater tygodnia”. Zaletą projektu jest nabywanie wzorowych zachowań i dawanie przykładu innym.
Kolejno każde dziecko jest bohaterem. W ciągu tego tygodnia bohater jest najważniejszą osobistością grupy, ma możliwość wyróżnić się czymś szczególnym, opowiedzieć o strukturze swojej rodziny, pokazać zdjęcia. W tym tygodniu "bohaterem " jest Kacper Marek z klasy 2a.

W związku z rozpoczęciem jesieni dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej pod kierunkiem opiekunów stworzyły kącik przyrody, w którym znaWe wrześniu w świetlicy szkolnej odbyły się następujące konkursy:
1. Wspomnienia z wakacji.
2. Jesienny jeż.
3. Jesienne słoneczko.
4. Jesienna tancerka.
Zwycięzcom konkursów gratulujemy.

W związku z rozpoczęciem jesieni dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej pod kierunkiem opiekunów stworzyły kącik przyrody, w którym znalazł się niezwykle interesujący materiał przyrodniczy.

InstaLing.pl

Nauka języków prosta