20 listopada 2019
Aktualności

Podczas festynu szkolnego „Pożegnanie lata” świetlica szkolna wystawiła swoje stoisko, na którym m.in. można było zakup ręcznie wykonane kolczyki, ozdobione decoupagem bibeloty do domowego użytku, otrzymać skręconego balona czy też pomalować buzię za symboliczną złotówkę. Dochód ze stoiska został przeznaczony na potrzeby świetlicy. Wspólnie z dziećmi panie zdecydowały, że zakupią jeszcze więcej klocków Wafli. Nowe klocki w świetlicy i kreatywne budowle świetliczaków można podziwiać już od wtorku  Zakupione zostały 5 zestawy konstrukcyjnych klocków w mixie: farma, szczęśliwa rodzinka, samochód ciężarowy oraz duże kwadraty i prostokąty.
Ze swojej strony zachęcamy do udziału w kolejnych „kiermaszach”.

W piątek 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić zawody, w których wyłoniliśmy najlepszego chłopaka. Chętni chłopcy mieli za zadanie jak najszybciej odszukać swoją parę butów i ubrać je na nogi. Następnie odpowiadali na serię trudnych pytań zadawanych przez świetliczaków. W zabawie wzięło udział 16 chłopców. Najlepszymi okazali się:
Jakub Reterski z klasy 3b
Franciszek Roszak z klasy 1
Igor Ratajek z klasy 2a

Chłopcy sami z wora niespodzianek wybrali sobie nagrody. Wszyscy pozostali otrzymali słodkości. Wszystkim chłopcom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta !!

Świetlica szkolna czynnie uczestniczyła w festynie. Zorganizowała stoisko, na którym można było zakupić m.in. ręcznie robione przez dzieci kolczyki, zakładki do książki, kartki okolicznościowe czy świeczniki ozdabiane metodą decoupage. Ponadto nie zabrakło skręcanych balonów oraz malowania buziek. Mieliśmy też swoje 5 minut na scenie. Przeprowadziliśmy konkurs "Bingo", na który ufundowaliśmy nagrody, pokaz zabaw z chustą animacyjną Klanzy, pokaz dużych baniek mydlanych oraz pokaz Zumby. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział we wszystkich atrakcjach i już dziś zapraszamy na kolejne imprezy.

Witamy po wakacjach w nowym roku szkolnym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców przeprowadziliśmy na początku roku szkolnego ankietę. Dzięki temu świetlica szkolna wydłuża czas pracy i w tym roku szkolnym czynna w godzinach: 6.15- 16.30.
W świetlicy szkolnej pracują następujący nauczyciele: Marta Mielczarek, Eunika Szaroszek, Dominika Armatys, Marzena Szymankiewicz, Tomasz Stempniewicz, Violetta Stachurska, Ewa Portasiak-Włodarczyk oraz Małgorzata Kraszkiewicz wg. ustalonego grafiku.

Strona 2 z 2First   Previous   1  [2]  Next   Ostatni