Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 7356995
NOC BIBLIOTEK

 

W tym roku do udziału w Nocy Bibliotek pod hasłem „ZNAJDŹ WSPÓLNY JĘZYK” zaproszona została kl. VII. Naszym celem była integracja, edukacja i dobra zabawa. Spotkanie podzielono na 3 etapy. Uczniowie wzięli udział w grze, która stworzyła okazję do lepszego poznania się i zawiązania porozumienia pomiędzy graczami. Gra została przygotowana na wzór Escape Room, aby zakończyć ją sukcesem należało rozwiązać zadania. W dalszej części spotkania dziewczyny zmierzyły się z chłopakami w kalamburach. Tematyką zabawy były oczywiście książki i ich bohaterowie. Zgadnijcie kto zwyciężył? Spędzony czas był pełen wspólnych aktywności i współpracy. Spotkanie zakończone zostało smacznym posiłkiem i dobrym filmem.
 

Dzień głośnego czytania

Dzień Chłopaka z książką

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich na spotkanie w sali gimnastycznej. Klasy VI-VIII świętowały 27 września, natomiast klasy IV-V i I-III 30 września. Podczas apelu dziewczyny z Samorządu złożyły chłopakom humorystyczne życzenia życzenia. Jak co roku przy tej okazji zachęcamy wszystkich, nie tylko chłopaków, do sięgnięcia po książkę. Tym razem dziewczyny zaprezentowały utwory i sylwetki gości zaproszonych przez panią z biblioteki w ramach ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.

Ruszyła Akcja Gangu Słodziaków

Zachęcam wszystkich uczniów do czytania!
Przez 21 dni poświęcaj dziennie 10 minut na głośne czytanie, zbieraj naklejki i zdobądź punkty za aktywność!
Naklejki otrzymasz od wychowawcy klasy lub nauczyciela bibliotekarza, gdy zbierzesz określoną ilość i zakleisz cały dzienniczek postępów czeka Cię nagroda.
 

Strona 3 z 3Początek   Wstecz   1  2  [3]  Dalej   Koniec   
Search Tags