Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 7356995

Szczegóły artykułu

WARSZTATY DLA RODZICÓW "CZTERY PORY ROKU"

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2016-09-24 | Views: 1521
Ozdoby Bożonarodzeniowe

 W środę 11.12.13 r. w ten jakże pamiętny dzień, przez ułożenie cyfr w dacie… odbyły się w naszej świetlicy warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci. Przy choince, dźwiękach kolęd  i pierniczkach spróbowaliśmy wspólnie stworzyć niepowtarzalne świąteczne ozdoby.

 

Pierwszą zaproponowaną pracą było wykonanie renifera ze styropianowego kubka, pluszowych drucików, filcu, doklejanych oczu, tasiemki i farb temper. Drugim punktem programu było tzw. origami z papieru. Każdy z uczestników z pomocą rodzica tworzył kolorową i piękną choinkę.
Jak widać na załączonych zdjęciach zaangażowanie rodziców w pracę było nie mniejsze niż dzieci! A i efekty wspaniałe:)
Wszyscy z dumą prezentowali na koniec swoje prace.
Mamy nadzieje że ozdoby udekorują niejeden pokój czy dom oraz że nie zabraknie ich na Wigilijnym stole. A może ktoś swoje dzieło podaruje komuś bliskiemu, bo przecież prezenty wykonane własnoręcznie sprawiają najwięcej radości.
Dziękujemy bardzo rodzicom oraz dzieciom, którzy wzięli udział w warsztatach oraz przekazali słodkie podarki. Bardzo się cieszymy, iż dzięki Państwa pomocy możemy stworzyć paczkę dla niejednego dziecka. Wkrótce wszystkie słodkości trafią do tych najbardziej potrzebujących.
Oczywiście już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnych „plastycznych spotkaniach”. 

Bookmark and Share

Return to previous page