Absolwenci naszej szkoły

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-06-27 | Views: 279

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 przebiegało w nietypowy sposób. W związku z panującą pandemią uroczystości musiały być ograniczone do krótkiego spotkania z zachowaniem środków bezpieczeństwa sanitarnego.
Uczniowie klasy ósmej, którzy opuszczają już mury naszej szkoły, mieli okazję spotkać się na sali gimnastycznej i wziąć udział w skromnym pożegnaniu z udziałem Pań Dyrektor oraz wychowawcy.

galeria zdjęć - kliknij

Zamiast tradycyjnej akademii wszyscy obecni obejrzeli krótki film zmontowany z
pamiątkowych zdjęć ukazujących różne wydarzenia z ośmioletniej historii naszych absolwentów. Film przywołał wiele wspomnień i wywołał uśmiech widokiem „odmłodzonych” ósmoklasistów.
Następnie Pani Dyrektor wyczytała wyróżnionych uczniów, a aż połowa klasy zdołała uzyskać średnią powyżej 4,75. Ich sylwetki zostały również przybliżone w prezentacji, a oni sami podpisali się w pamiątkowej księdze. W imieniu uczniów i rodziców pożegnanie i podziękowanie odczytał przewodniczący klasy Bartosz Cierniak oraz dokonał odsłonięcia pamiątkowego tabla i przekazał upominki dla szkoły i nauczycieli. Wszystkie rozstania są trudne, zwłaszcza po wielu wspólnych latach, ale niestety nieuniknione.
Wszystkim absolwentom życzymy udanych wakacji oraz powodzenia na kolejnym etapie edukacyjnym i zrealizowania wszystkich życiowych planów!