MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DLA KLAS III "JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE”

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-05-11 | Views: 363

9 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Klas Trzecich „Jestem bezpieczny na drodze”. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn z ostrowskich szkół podstawowych. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Zespół naszej szkoły w składzie: Dawid Magdziarek, Marcel Maroszek i Igor Ratajek zajął IV miejsce.

Uczestnicy  rozwiązywali test z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy. Następnie musieli pokonać tor sprawnościowy  na rowerze oraz rozpoznać i sklasyfikować znaki drogowe rozmieszczone na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego. Rywalizacja była zaciekła, ponieważ trzecioklasiści wykazali się dużą wiedzą i wysoką sprawnością.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy naszej drużynie.