Konkurs plastyczny „OSTRÓW SMOGOWI MÓWI NIE”

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2017-10-17 | Views: 459

Organizatorem konkursu plastycznego w ramach Kampanii społeczno – edukacyjnej „OSTRÓW smogowi mówi NIE” – 2. edycja  jest  Miejski Zakład Zieleni w Ostrowie Wielkopolskim. W kategorii uczniów klas I-III  uczennica Wiktoria Śmigiel  zajęła II miejsce, Maria Lisiak III miejsce, a Kamila Rojek  otrzymała wyróżnienie. Wśród uczniów klas IV-VI praca  Laury Pałasz zajęła drugie miejsce, a rysunek Julii Kaczmarek wyróżnienie. Wręczenie nagród i wyróżnień nastąpiło w dniu 15 października 2017 roku podczas obchodów Święta Drzewa w Parku 600-lecia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Celem akcji to uświadamianie, kształtowanie oraz propagowanie zachowań  proekologicznych z zakresu szeroko pojętej niskiej emisji. Prace plastyczne uczniów  naszej szkoły uzyskały  wysokie lokaty.