28 października 2021

W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych edukacja wczesnoszkolna

PROCEDURA PRZEBYWANIA RODZICÓW I INNYCH OSÓB
NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13  IM. STEFANA ROWIŃSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Film edukacyjny Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

ostrowska trzynastka na facebook

gazetka szkolna -  www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie- trzynastki
Kwestionariusz na szczepienie osoby niepełnoletniej - kliknij

Drodzy Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety w badaniu dotyczącym preferencji i opinii mieszkańców na temat  Ostrowa Wielkopolskiego . Wyniki badania będą pomocne w opracowaniu Strategii Rozwoju do roku 2030, która na kolejne lata wyznaczy priorytety i kierunki rozwojowe, poprzez wspólnie zdefiniowane i obrane najważniejszych cele, do których będziemy chcieli dążyć realizując nową politykę długoterminowego rozwoju Ostrowa Wielkopolskiego.

Badanie jest realizowane przez Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim przy wsparciu zewnętrznego i niezależnego eksperta, firmy Lider Projekt Sp. z o.o.
Ankietę można wypełnić poprzez widoczny QR code oraz osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim - biuro nr 313
Pragniemy zapewnić, że Państwa uczestnictwo w badaniu jest anonimowe.
Zachęcamy do aktywnego udziału w projekcie.
Zespół ds. opracowania projektu strategii.Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBzeWK5Bwt09DzPIEnH-8OMe3KkrPuaChKR3bzc4BE81qYXA/viewform?usp=sf_link
Piotr Młynarz
Wydział Rozwoju Miasta - Referat Obsługi Inwestorów

Szkolne zestawy podręczników na rok szkolny 2021/2022

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ URZĘDU MIEJSKIEGO
W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych edukacja wczesnoszkolna

PROCEDURA PRZEBYWANIA RODZICÓW I INNYCH OSÓB

Film edukacyjny Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

ostrowska trzynastka na facebook

gazetka szkolna -  www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie- trzynastki
Kwestionariusz na szczepienie osoby niepełnoletniej - kliknij

Drodzy Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego,

Pragniemy zapewnić, że Państwa uczestnictwo w badaniu jest anonimowe.
Zachęcamy do aktywnego udziału w projekcie.
Piotr Młynarz
Wydział Rozwoju Miasta - Referat Obsługi Inwestorów

Aktualności 2020/2021

Po nocnej burzy dzień mamy piękny i ciepły. Trzecioklasiści na wspólnej pieszej wycieczce na przepyszne lody 🌞🍡🌞🍡🌞

– ZBIÓRKI KARMY DLA PODOPIECZNYCH Z MIĘDZYGMINNEGO SCHRONISKA W WYSOCKU WIELKIM

W czerwcu 2021 roku odbyła się zbiórka karmy i innych artykułów dla zwierząt. Uczniowie i rodzice bardzo czynnie włączyli się do akcji. Zebraliśmy sporą ilość karmy i innych akcesoriów dla piesków, które zostały przekazane na rzecz podopiecznych z Międzygminnego Schroniska w Wysocku Wielkim. Przekazaliśmy również  budkę -domek dla kotów wykonana przez jednego z rodziców uczennicy naszej szkoły. Zbiórka została zorganizowana w ramach wolontariatu uczniów naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wizyty w schronisku, na zdjęciach znajdują się również pieski do adopcji.

W maju i czerwcu uczniowie klasy 7 przystąpili do udziału w pierwszej edycji konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych „All about the USA”. Konkurs został zorganizowany przez SP 4 i 5 i  składał się z trzech etapów: American Art, American Hero oraz American Quiz. Podczas etapu pierwszego, zespoły uczniów przygotowywały pracę plastyczną przedstawiającą znane miejsce w USA. Podczas etapu drugiego zadaniem zespołów było przygotowanie filmu prezentującego znaną postać związaną z kulturą lub historią USA. Ostatni etap polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy o Stanach Zjednoczonych.

Zespoły uczniów z entuzjazmem zaangażowały się w realizację zadań na każdym etapie. Dziewczynom z zespołu Iga i Ola, czyli Idze Kowalskiej i Aleksandrze Muszyńskiej udało się wywrzeć wrażenie na jury swoją rewelacyjną pracą plastyczną i zdobyły I miejsce w pierwszym etapie.
W konkursie wzięli również udział: Julia Kaczmarek, Samanta Banach, Maja Frankiewicz, Wiktoria Kupis, Zuzanna Prażmo, Piotr Galler, Kamil Mikołajczyk i Jakub Reterski.
Dzięki wspólnej pracy uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o USA i zdobyć doświadczenia w pracy zespołowej.
Idze i Oli gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia w kolejnej edycji!

W podskokach zbliżamy się do wakacji ⛵🏖️🐬. Podczas zajęć sportowych SKS poznawaliśmy nowe gry i zabawy. Pobijaliśmy rekord świata w biegach podczas najróżniejszych berków🏃🏃‍♀️. Uczyliśmy się chwytów i podań piłki. Z pewnością nabyte umiejętności wykorzystamy podczas aktywnego letniego wypoczynku 🤽‍♀️🏐⚽. Życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia na zajęciach we wrześniu.

Dziś tatusiom a jeszcze niedawno mamusiom składaliśmy życzenia. Uczniowie z klasy 2b połączyli te dwa jakże ważne święta i i stworzyli dla swoich rodziców przepiękny występ. Zapraszamy na seans:  https://youtu.be/5OLBWGnc2pY

Uczniowie klasy 3 A
składają
najserdeczniejsze życzenia
Tatom z okazji Ich święta

W klasie 4b gościli Funkcjonariusze Policji.
Przeprowadzili bardzo ciekawą oraz opartą o różne sytuacje z życia  prelekcję nt. popełniania wykroczeń przez nieletnich. Przykładami pokazali, uświadomili uczniom jakie zachowania uznaje się za wykroczenie. Policjant rysując na tablicy schody przedstawił kolejność konsekwencji jakie się stosuje wobec młodocianych przestępców. Klasa była bardzo zaangażowana w spotkanie, uczniowie chętnie zabierali głos w dyskusji.

W klasie 7 gościli Funkcjonariusze Policji.

Zajęcia integracyjne z pedagogiem w klasie 3a 🙂

Strona 4 z 30First   Previous   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni