18 stycznia 2020

KLASA III A – ULICA PRZY LESIE
KLASA III B – ULICA ŚWIETLICOWA
KLASY IV-VI – POBLISKI LAS, ŚCIEŻKA REKREACYJNO-SPACEROWA

RĘKAWICE JEDNORAZOWE ORAZ WORKI NA ŚMIECI UCZNIOWIE OTRZYMUJĄ W SZKOLE.

10 września 2017 r odbył się 56 rajd  „JESIEŃ CHOPINOWSKA” do Antonina. Wędrując szlakiem wyznaczonym przez przewodnika PTTK, podziwialiśmy  bogactwo roślin i zwierząt rezerwatu Wydymacz. Na mecie zjedliśmy pyszną grochówkę,  zwiedziliśmy pałac myśliwski, w którym dwukrotnie gościł Fryderyk Chopin.

4 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrektorem szkoły, gronem pedagogicznym oraz rodzicami powitali nowy rok szkolny. Część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy IV b pozwoliła wszystkim zebranym nie tylko na wspomnienie radosnego i beztroskiego czasu wakacji, ale także na optymizm i zapał do nauki w nowym roku szkolnym.  Wszystkim uczniom życzymy samych pozytywnych ocen, radosnych spotkań i zabaw  z rówieśnikami; nauczycielom satysfakcji z nauczania, a rodzicom zadowolenia z rozwoju swoich pociech!

1 września 2017r. w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela przy ul. Bema odbyły się miejskie uroczystości upamiętniające 78 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Naszą szkołę reprezentowali w poczcie sztandarowym uczniowie klasy VI Jakub Kasprzak, Oliwia Idziorek i Sara Leśnierowska. Pamięć walczących i poległych  w trakcie tego tragicznego konfliktu zbrojnego uczczono uroczystą mszą świętą oraz złożeniem kwiatów w miejscach pamięci.

Strona 49 z 49First   Previous   40  41  42  43  44  45  46  47  48  [49]  Next   Ostatni