5 sierpnia 2020   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Aktualności 2017/2018
 

  


Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2017 / 2018 r. rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą w Kościele Świętej Rodziny w czwartek o godz. 17.00. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i mieszkańcy osiedla mogli podziękować za miniony rok szkolny.
W szkole uroczystości tradycyjnie odbyły się w piątek 22 czerwca. Uczniowie klas I-III pożegnali swoich nauczycieli na akademii o godz. 10.00. Pani dyrektor, wychowawcy i przedstawiciele Rady Rodziców wyróżnili i nagrodzili wzorowych uczniów.

Następnie wszyscy obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas III, którzy żegnają swoich wychowawców, aby w nowym roku szkolnym rozpocząć naukę na kolejnym etapie edukacyjnym. Pożegnaliśmy naszą ulubioną nauczycieklę i wychowawczynię klasy III A, która skończyła swoją pracę. Po części artystycznej uczniow   Czytaj więcej...


Uczniowie klas IV-VI na swoje zakończenie musieli poczekać do godziny 12.00. Atmosfera była bardzo podniosłą ponieważ swoją obecnością zaszczycili nas goście: ksiądz proboszcz Dominik Wodniczak, pani wiceprezydent Ewa Matecka oraz przedstawiciele Rady Osiedla i Rady Rodziców. Po powitaniu przez Panią Dyrektor Jolantę Przybyłek nastąpiła cześć oficjalna, w trakcie której głos zabrała pani prezydent Matecka oraz wręczono nagrody i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom klas IV-VI.

Po części oficjalnej do głosu doszli uczniowie, którzy w krótkiej części artystycznej wywołali uśmiech na twarzach słuchaczy wylewając swoje „smutki” nad kończącym się rokiem szkolnym i wizją „nudnych” wakacji. Uroczystość uświetnili swoimi występami nasi szkolni artyści: dziewczyny z klasy V popisały się w tańcu, Agata Gawrońska z klasy II zagrała na skrzypcach, a Julia Kaczmarek z klasy IV b zatańczyła swój układ baletowy.
Po uroczystościach na sali uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych, gdzie pożegnali się z wychowawcami i ze świadectwami udali się do domów na zasłużony  odpoczynek
  Czytaj więcej...


Zbliżają się wakacje i wszyscy z niecierpliwością wyczekują zakończenia roku oraz upragnionego wypoczynku. Przedsmakiem wakacyjnego luzu była dla klasy szóstej wizyta w Parku Trampolin. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji, m.in. zjeżdżalni, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w Parku Trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracji oraz rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Po wysiłku sportowym uczestnicy uzupełnili siły na spotkaniu przy lodach, a następnie zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły.

  


Strona 2 z 49First   Previous   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni   
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji