4 lipca 2020
Aktualności 2014/2015

Drzwi Otwarte 2015

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2015-02-23 | Views: 360

13 lutego 2015 r. w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte, na które zaproszono rodziców wraz z dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną edukację.

Podczas spotkania można było zobaczyć szkołę od, „wewnątrz”, czyli poznać nauczycieli, starsze koleżanki i kolegów, obejrzeć klasy i ich wyposażenie.

Goście przy wejściu byli witani przez uczniów i kierowani do sali gimnastycznej, gdzie po oficjalnym powitaniu przez dyrektora szkoły panią Jolantę Przybyłek, obejrzeli multimedialną informację o naszej placówce oraz montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów klas I–VI. Następnie rodzice wraz z dziećmi zwiedzali szkołę i mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną. Nauczyciele z uczniami przygotowali wiele ciekawych zajęć. Były zajęcia plastyczne, konstrukcyjne czy „naukowe”. Rodzice i dzieci, mogli też przekonać się, co to jest  multibook i jak wyglądają zajęcia z jego wykorzystaniem. Uczestnicy "drzwi otwartych" otrzymali foldery dotyczące placówki.  Wszyscy mali goście – przyszli uczniowie byli bardzo zaciekawieni tym, co działo się wokół nich.  Każdy maluch wychodził ze szkoły z uśmiechem na twarzy, gdyż okazało się, że „trzynastka” to szkoła, którą da się lubić!

Print Bookmark and Share