26 września 2020
Archiwum 2012/2013

Wycieczka klasy II

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2013-06-19 | Views: 647

W piątek 14.06.2013 roku uczniowie klasy II  pod opieką nauczycieli: p. E. Portasiak-Włodarczyk i p.V.Stachurskiej oraz rodziców - pań: G. Białej, A. Rant i A. Banasiak, będącej jednocześnie przewodnikiem, zwiedzali Gminę Sieroszewice.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ !!!!

Przyjemny był spacer ulicami Sieroszewic, pobyt pod Urzędem Gminy oraz w pięknym parku. W szkole, w pełnowymiarowej sali gimnastycznej oraz na boiskach: trawiastym i ze sztuczną nawierzchnią dzieci miały zajęcia sportowe. Bawiły się, biegały, rywalizowały i ścigały z niespożytą energią. Uroczy okazał się spacer z Sieroszewic do Latowic pośród pól pełnych dojrzewających zbóż. Na terenie parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej czekał na nas proboszcz ks. Damian Hołoś, który  pokazał nam kościół, a następnie zaprosił do Ośrodka Hipoterapii. Zachwyciły nas piękne konie i miejsce - piękne otoczenie, cisza... Dzieci podczas pobytu na terenie parafii jeździły konno, skakały na trampolinie, grały w piłkarzyki, piekły kiełbaski w ognisku. Dowiedzieliśmy się, że na zajęcia do Ośrodka Hipoterapii przyjeżdżają osoby niepełnosprawne z okolic Ostrowa Wielkopolskiego.
    Nasze okolice - okolice naszego miasta też są piękne, warto je poznać, o nich wiedzieć i do nich wracać...

Print Bookmark and Share