19 sierpnia 2022   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Archiwum 2012/2013
 

28 czerwca 2013 r. uczniowie oddziałów zerówkowych i klas 1 - 5 Szkoły Podstawowej nr 13 odebrali z rąk Pani Dyrektor i wychowawców  swoje świadectwa i promocje do klasy następnej oraz nagrody książkowe.

   klasa 1

 

klasa 2

 

klasa 3

 

klasa 4

 

klasa 5   Czytaj więcej...


28 czerwca 2013 roku uczniowie klasy szóstej po raz ostatni przyszli do szkoły, by odebrać świadectwo ukończenia szkoły podstawowej. Na początku uroczystości, odświętnie ubrani, zatańczyli poloneza.  Ci szóstoklasiści, którzy otrzymali najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu odebrali z rąk pani dyrektor Jolanty Przybyłek świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

     Czytaj więcej...


 Dziś do naszej szkoły przybył niezwykły gość - fioletowa krowa!!! Na sali gimnastycznej przywitali ją wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły. Krowa zatańczyła z nami, poprowadziła najdłuższy pociąg - złożony z uczniów - po całym budynku i na koniec poczęstowała wszystkich słodkościami czekoladowymi swojej firmy MILKA.

ZABAWA BYŁA ZNAKOMITA!!! Inicjatorem tej akcji była pani Marta Mielczarek.

  


Image: Wycieczki czerwcowe klas 4-6

 W piątek 19 czerwca b.r.uczniowie klasy 5 i 6 wraz z wychowawcami mogłi ogladać zmagania strażaków w Mistrzostwach Wielkopolski Straży Pożarnej w konkurencjach sprawnościowych przedstawicieli jednostek straży pożarnej z całej Wielkopolski.

W poniedziałek 22 czerwca uczniowie klasy 4 i 5 wraz z opiekunami spędzali czas w kompleksie rekreacyjnym Piaski - Szczygliczka. Na zakończenie roku szkolnego zdążyliśmy posmakować dobrej pogody podczas zabaw  sportowych.

 

 

    


20 czerwca 2013 roku czwartoklasiści pod opieką pań Aleksandry Baranowicz i Romany Ziajki utrwalali poznane przepisy ruchu drogowego w jeździe na rowerze i ruchu pieszych na miasteczku rowerowym w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim. Małe, ale przeczywiste ulice, ruch rowerowy i pieszy pozwoliły nowym pełnoprawnym uczestnikom ruchu drogowego razem uczyć się poprzez zabawę dbania o bezpieczeństw własne i innych uczestników na drodze. Uczniowie z przyjemnością wykonywali manewry sygnalizowane przez policjantów, którymi byli oni sami. Utrwalali sobie zjazdy z ronda wraz z prawidłowym sygnalizowaniem zjazdu.

      


Image: Wyróżnienie dla ostrowskiej trzynastki

Szkoła Podstawowa nr 13 w maju 2011 roku gościła przedstawicieli 14 szkół z powiatów Wielkopolski na szkoleniu organizowanym przez Fundację WOŚP w ramach programu "Ratujemy i uczymy ratować". Po szkoleniu wszystkie uczestniczące szkoły otrzymały pakiety do nauki pierwszej pomocy:

- fantom, 4 animki, kartonowe telefony komórkowe do nauki, książeczki dla uczniów , płyty DVD z instruktażem ćwiczeń.

W ciągu trzech lat szkoła prowadziła szkolenia uczniów klas 1-6, uczestnicząc w programie "RUR". Za aktywne uczestnictwo w programie szkoła otrzymała pismo potwierdzające prowadzenie szkoleń.

W obecnym roku szkolnym Minister Edukacji Narodowej zalecił wprowadzić wpis w miejscu "szczególne osiągnięcia"na świadectwach szkolnych - wyróżnienie dla dzieci, które zostały przeszkolone w tym programie; jako szkoła otrzymaliśmy także  hologramy na świadectwa szkolne dla uczniów klas nauczania zintegrowanego.  

 

  


Strona 1 z 23First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni   
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 InstaLing.pl

Nauka języków prosta

 

 

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 InstaLing.pl

Nauka języków prosta

 

 

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji