Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 7356995

Spotkania autorskie w kl. I – III

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-10-07 | Views: 273
„W książkach kryje się tajemnic 100” to hasło przewodnie spotkań autorskich uczniów klas I – III z panią Małgorzatą Swędrowską.
Pomimo, że spotkania odbywały się online były prowadzone w sposób interaktywny. Nasz gość dostarczył dzieciom ciekawych wiadomości, pokazał różnorodne książki, rozbudził ich wyobraźnię oraz włączył do zabawy i wykonywania prostych ćwiczeń.
&

Dzieci dowiedziały się jak książki wpływają na życie człowieka i dlaczego warto je czytać. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali zadanie domowe – popołudniowe czytanie. Myślę, że każdy powinien je wykonać!
Pani Małgorzata Swędrowska jest autorką książek dla dzieci, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, wykładowcą na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, trenerem PSPiA KLANZA, twórcą koncepcji czytania wrażeniowego, animatorem warsztatów literackich i spotkań z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym.
Spotkania zostały zrealizowane w ramach projektu POKOCHAJ KSIĄŻKI!, na który Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Szczęśliwa Trzynastka” pozyskało środki z budżetu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Print Bookmark and Share

Return to previous page