22 stycznia 2022
O projekcie

BohaterON w Twojej Szkole -  to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię!. Kampania ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku. W ramach pięciu edycji kampanii Polacy z kraju i zagranicy wysłali do Powstańców Warszawskich ponad milion kartek i listów z życzeniami. W ramach projektu realizowanego przez uczniów klasy 4a i 4b zostanie przeprowadzona lekcja na temat Powstanie Warszawskiego. Po cyklu lekcji uczniowie przystąpią do tworzenia kartek, laurek, listów i albumów, które zostaną wysłane do Powstańców.

prowadząca: Sylwia Różalska

prowadząca: Sylwia Różalska