Szczegóły artykułu

„Miś miś każdy chce go mieć nie tylko dziś…”

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-11-18 | Views: 236

Dziś do klasy 1 A dotarł miś Bartek. Uczniowie klasy 1 a ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Ostrowie Wielkopolskim z wielką przyjemnością przywitały swojego gościa, przyjaciela. Mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta była bardzo interesująca dla naszego Bartka. Miał okazję poznać jedną z tradycji naszej szkoły – „sadzenie drzewa” przez najmłodszych uczniów. Dzieci opiekowały się gościem. Po kilku minutach wróciliśmy do klasy. A i tam nie brakowało chętnych dzieci do sprawowania opieki nad naszym misiem Bartkiem.

Uczniowie przygotowali niespodziankę i wykonali makietę z szyszek i wielu innych materiałów, stworzyliśmy naturalny dom dla naszego przyjaciela.  Każdy z nas wykonał swojego plastelinowego misia. Dzięki temu nasz gość nie czuł się samotny.  Zanim miś Bartek opuścił naszą klasę przedstawiliśmy mu misie z ulubionych książek. Szkoda, że tak szybko opuścił naszą klasę.  Mamy nadzieję, że  odwiedziny w 1 A zaciekawiła naszego misia i niebawem nas ponownie odwiedzi. Do zobaczenia za rok.