Search Tags
Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego

W wyniku wyborów, które przeprowadzone zostały jeszcze w czerwcu zeszłego roku szkolnego, wyłoniona została nowa Rada Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą została uczennica klasy VI Aleksandra Muszyńska, zastępcą Julia Mucha z klasy VII. Funkcję skarbnika zgodził się pełnić Jakub Reterski uczeń klasy VI.
Nowemu Samorządowi życzymy energii i zapału do realizacji swoich pomysłów!

Szkolne Walentynki

Z okazji walentynek Samorząd Uczniowski, jak co roku, przygotował różne atrakcjie. Już od kilku dni nasza szkoła została przystrojona licznymi serduszkami i amorkami, żeby wprowadzić wszystkich w romantyczny nastrój. Uruchomiona została również „Poczta walentynkowa”, do której uczniowie mogli wrzucać kartki dla swoich wybrańców. Wszystkie kartki zostały doręczone adresatom przez „walentynkowe listonoszki” w piątek 14 lutego. Ponadto uczennice klasy 6 przygotowały niespodzianki dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły w postaci „mini walentynek”, które każdy mógł sobie wylosować.
SU życzy udanego dnia zakochanych!