Rozstrzygnięcie Turnieju Scrabblowego

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-03-03 | Views: 153

„Poddający się nigdy nie wygrywa, a wygrywający nigdy się nie poddaje”, właśnie te słowa Napoleona Hilla towarzyszyły Turniejowi Scrabblowemu, który po raz pierwszy został zorganizowany w naszej szkole.
Po zaciętej walce w rundzie I, do rundy II zakwalifikowały się 3 osoby.
W rezultacie I miejsce oraz tytuł Szkolnego Mistrza Scrabblowego zdobyła Kamila Rojek z kl. Va, II miejsce przypadło Julii Zielińskiej z kl. VII, natomiast III miejsce należy do Aleksandry Muszyńskiej z kl. VI.
Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w Turnieju, a w szczególności zwycięzcom.
Turniej miał na celu dobrą zabawę, jak również rozwijanie umiejętności słownych, językowych, frazeologicznych, motywowanie uczniów do podejmowania nowych wyzwań oraz kształtowanie postaw zdrowej rywalizacji. Myślę, że Turniej Scrabblowy na dobre zagości w kalendarzu przedsięwzięć bibliotecznych.

Search Tags