Mikołajki z „Mikołajkiem”

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-12-11 | Views: 237

Dnia 5 grudnia, w związku ze zbliżającymi się Mikołajkami, w klasach 4 odbyła się lekcja biblioteczna związana z bohaterem książki „Mikołajek”.
Ponieważ „Mikołajek”, autorstwa Rene Goscinny i Jean Jacques Sempe jest lekturą w klasie 4 postanowiono zachęcić uczniów do sięgania po kolejne przygody „Mikołajka”.
Uczniowie, mogli posłuchać dalszych losów Mikołajka, wybranych i zaprezentowanych przez Martę, Oliwiera i Kingę z 4 a oraz Wojtka z 4 b, którym seria „Mikołajka” jest dobrze znana i lubiana. Uczniowie również w krótkiej formie zareklamowali swoim klasowym kolegom i koleżankom dlaczego tak chętnie sięgają po tę książkę.
Ponadto, uczniowie poznali nową Książkę pt. „Gry i zabawy Mikołajka”, dzięki której mogli się pośmiać z dowcipów bohatera, sprawdzić się na łamańcach językowych, a na zakończenie trochę ruchu i zabawa Uciekaj! Szalony wąż.

Search Tags