VI Ostrowski Dzień Recyklingu

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2016-06-13 | Views: 669

10 czerwca 2016 r. klasa III i laureaci akcji "Listy dla Ziemi" wzięli udział na terenie Kompleksu Rekreacyjno - Sportowego "Piaski - Szczygliczka" w akcji "VI  Ostrowskiego Dnia Recyklingu". Podczas spotkania zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom akcji "Listy dla Ziemi". Klasa III zwyciężyła we wszystkich konkurencjach i zajęła I miejsce. Uczestnicy otrzymali dyplom i nagrody. W wyśmienitych humorach zakończyliśmy imprezę. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Z naszej szkoły otrzymali je: Aleksandra Lisiak, Agata Tomalik, Zofia Chmielina, Zuzanna Prażmo, Maja Frankiewicz, Maja Kaczmarek, Kamila Rojek, Nadia Błaszczyk, Szymon Bartczak, Natalia Janus, Julia Jentek, Zuzanna Wilgocka, Klaudia Idziorek.W drugiej części spotkania uczniowie klasy III rywalizowali w konkurencjach punktowych na czas polegających na układaniu puzzli, ekologicznych kalamburach i nawlekaniu nakrętek.