Wycieczka klasy 1 B

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2019-06-09 | Views: 286

7 czerwca 2019 r. klasa I B wraz z wychowawcą i panią pedagog wyruszyła  na wycieczkę klasową. Naszym celem była wizyta w Telewizji Proart oraz w Mediatece. Na wycieczce mogliśmy zwiedzić studio telewizyjne, podejrzeć „od kuchni” jak się przeprowadza wywiady oraz tworzy programy telewizyjne, w Mediatece natomiast uczestniczyliśmy w zajęciach z kodowania, wydawaliśmy polecenia 3 robotom, które na nasze kliknięcie nawet  tańczyły oraz mogliśmy obejrzeć przyrodnicze filmy na ogromnym telewizorze, który wisiał na suficie. Wycieczka okazała się strzałem w przysłowiową „10”. Pełni wrażeń wróciliśmy do naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Telewizji Proart za „gościnę” w Państwa progach oraz naszej opiekunce p. pedagog, która zechciała nam towarzyszyć w niecodziennych zajęciach.